Aktualitet dhe Lajme

Emocionuese, mamaja e Bjordit prek Anën me mesazhin e saj: Unë nuk mund ta zëvendësoj…

Share

Aktorja Ana Lika, gjatë një intervistë televizive mori një mesazh nga mamaja e partnerit të saj, Bjordit, Antoneta Nushi.

Ajo i tha se të ëmën nuk e zëvendëson dot, por do të jetë pranë saj në momentet më të vështira.

Nëna e Bjordit: Më ke hyrë në zemër, ky raport u forcua në momentin e ikjes së nënës tënde, nuk mund të harroj atë ditë që erdhi lajmi, ju ishit në shtëpinë time për të festuar Krishtlindjet.

Nuk ishte vetëm një nënë e mirë për ty, por edhe ndër miket e mia më të mira, unë nuk mund ta zëvendësoj, por të premtoj që do të më kesh gjithmonë pranë për dorën e ngrohtë të mamasë tënde, ji e lumtur, unë të uroj gjithë të mirat, suksese në karrierë, lumturi pafund me Bjordin dhe qofsh e lumtur.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button