Aktualitet dhe Lajme

E rëndë/ Makina humb kontrollin dhe përplaset me barrierat mbrojtëse

Share

Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në aksin rrugor Korçë – Maliq.

Një mjet tip “Golf 4″ka qenë duke udhëtuar nga Korça në drejtim të Pogradecit kur është përplasur me një barrierë betoni duke shkaktuar dëme të shumta materiale dhe lëndim të drejtuesit të mjetit.

Sipas policisë, shkak i këtij aksidenti është bërë shpejtësia në kushte me lagështi në rrugë.

The post E rëndë/ Makina humb kontrollin dhe përplaset me barrierat mbrojtëse appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button