Biznese ne ShitjeDibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriPostime NëProna ne Shitje

Dobrovë, shitet “Bar Kafe Kapxhiu” 126 m2

Share

Ne lagjen Dobrove te Peshkopise ndodhet “Bar Kafe Kapxhiu” ku prej vitesh ushtron kete aktivitet duke i sherbyer klienteles me shume korektesi.

Kjo prone ne shitje eshte nje bar kafe por ngjit saj ka dhe nje hapsire tjeter e cila aktualisht eshte parukeri, ku te dyja sebashku kane nje siperfaqe prej 126 m2 ne total dhe eshte e regullt, me certifikate pronesie dhe e rivleresuar deri 90 milion lek (te vjetra)

Ka nje cmim 120.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

“Bar Kafe Kapxhiu” ka nje hapsire te konsiderueshme, aty mund te zhvillohet shume mire aktiviteti aktual por mundesi per ta tjetersuar biznesin jane nga me te ndryshmet!

“Bar Kafe Kapxhiu” ndodhet ne mes te lagjes Dobrove, rruga Vehbi Dibra, ngjit me Bar Kafe Stermilla, dhe gjate sesonit te veres eshte vertete i frekuentueshem .

Ka nje cmim 120.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adressa ne google map

Back to top button