Aktualitet dhe Lajme

Demiral “hero” i Turqisë mbrëmjen e djeshme, modelja shqiptare nuk mban emocionet në tribunë

Share

Merih Demiral ishte heroi i Turqisë mbrëmjen e djeshme. Dy golat e realizuar prej tij dërguan në çerekfinale ekipin turk.

Padyshim që në tribunë nuk ka munguar tifozja më e zjarrtë e futbollistit turk, modelja shqiptare Heidi Lushtaku.

Demiral dhe Heidi Lushtaku u bënë prindër për herë të dytë rreth një muaj më parë.

Nuk dihet prej sa kohësh, futbollisti ka fituar zemrën e modeles shqiptare, por Heidi ruan një jetë relativisht private duke mos zbuluar deri tani asnjë detaj nga raporti i saj i dashurisë./vizionplus.tv


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button