Në MaqellarëPërditshmëriReklameVeshje dhe Aksesore

Butik “Albi” në Maqellarë

Zgjidh lirë dhe me stil

Share

Butiku ndodhet ne Maqellarë afer Big Market dhe shet nje shumellojshmeri artikujsh si per meshkuj dhe per femra, qofshin keto veshje te perditshme por dhe per evente.

Ky butik ofron dhe fustane me qera me cmime te arsyeshme dhe modele te ndryshme.

Furnizmiet jane te shpeshta dhe vijne kryesisht nga shtete si Gjermania, Italia dhe nga Turqia

Markat jane nga me te njohurat, jane me cilesi dizjanet e reja.

Aty do gjeni edhe kepuce e atlete, roba per femije por dhe roba intime.

 

Nese doni qe te dukeni bukur ne nje event familjar tek butik Albi ne Maellare mund te  gjeni robat qe ju duhen.

Aty ku pak a shume do gjeni gjithcka ne lidhje me koleksionet e fundit te veshjeve, te cilat vijne tek ju me cmim konkurues dhe origjinalitet.

Follow ne instagram: albibutikmaqellare
Follow ne Tik Tok: Albi Butik

Kontaktoni me ta : Tel:+355696532856

Adresa: Pranë “Big Market” në Maqellarë

Adresa ne google map:

Back to top button