Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Bleni shtëpinë e ëndrave njëherë e mirë, shitet apartament 106 m2+projektin e arredimit

Share

Nese jeni ne kerkim te nje shtepie qe blehet njehere e mire, atehere tek “Kompleksi Balliu” ne lagjen Dobrove/Peshkopi, ndodhet ky apartament ne shitje me siperfaqe 106 m2.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 650 euro per m2 ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Duke filluar nga dera hyrese ju do shikoni te gjitha dhomat e tjera ku do gjeni 3 prej tyre, sallonin dhe tualetin.

 Dhoma nje bashke me ballokon

Kjo eshte dhoma nr 1

Dhoma nr 2

Dhoma nr 3

Ka nje tualet me dritare dhe per ajrim, me dyer shume cilesore, dritare me tre xhama dhe modelet te kohes.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, eshte me ashensor dhe te mundeson super peisazh te qytetit.

Sic e shikoni dhe ne foto keto apartamante jane teper te gjera, me punime cilesore ku perfshihet sistemi kapot , ai i ngrohjes dhe me uje 24 ore!

Me poshte eshte edhe projekti se si mund te arredohet brenda ketij apartamenti.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 650 euro per m2 ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Nese ne pallatet tjera ka probleme per parking dhe hapsire per tu clodhur, ketu ky problem nuk egziston pasi ka vend per makinen tuaj sa te duash!

Adresa: Rezidenca “Balliu” ne lagjen Dobrovë

Adresa ne google map:

Një kafe nga ju!

Back to top button