Bare dhe RestoranteLOKALEPërditshmëriPeshkopiShqipëriaVisit Diber

Bar Restorant “Ujvara” ne Luzni

Share

Nese doni qe te kaloni pushimet ditore ne Peshkopi, eshte krijuar nje mundesi ideale fale nje investimi qe eshte kryer nga privati pikerisht ne lumin Drin ne Luzni

Vetem 5-10 minuta me makine nga qyteti i Peshkopise dhe ju mund te shijoni momente relaksuese  prane lumit me te gjate ne Shqiperi , ne Luzni te Dibres ne te majte te ures se saj!

Aty ndodhet Bar Restorant Ujvara ,  e ka marre kete emer per vet faktin se pas tij ndodhet edhe nje ujvare

Ketu do gjeni vend per te marre reze dieli , cadra dhe nje ambjent si lokal ku ju mund te gjeni edhe pije nga me te ndryshmet poashtu edhe disa lloj menushe per tu ushqyer!

Aty shkohet me cdo lloj mjeti dhe do gjeni nje hapsire te bollshme si per te parkuar por edhe per te pushuar

         

Adresa: Vetem 300 m ne te majte sa futesh kalon uren e Luznise

Numer cel per pronotim : +355 69 889 8888

Adresa ne google map

Artikuj të ngjashëm

Back to top button