Aktualitet dhe LajmeBare dhe RestoranteDibra MarketingHoteleInformacion TuristikNë MaqellarëPërditshmëri

Bar-Kafe-Restorant “Hotel Braxton” në Maqellarë të Dibrës

Bar Kafe Restorant Hotel Braxton në Maqellarë të Dibrës, i sapo ndertuar sipas kushteve me bashkekohore, ndodhet vetem pak metra larg doganes se Bllates, i rrethuar nga natyra e gjelbert dhe me nje pamje fantastike buze rruges nacionale Maqedoni e Veriut – Shqiperi!

Me hapjen e rruges se Arbrit po frekuentohesh cdo dite e me shume per nje kafe te momentit, nje dreke apo qendrim ne hotel!

Ofron nje ambjent elegant me te gjitha komoditetet, kushtet dhe standartet e fundit dhe ka nje kapacitet prej 10 dhomash ku 8 prej tyre jane dopio dhe 2 jane teke.

I pozicionuar ne nje zone ku ky sherbim i ka munguar prej disa viteve, aty mund te gjeni nje bar kafe me pije nga me te ndryshmet si te ngrohta dhe te ftohta , akullore gjate veres, si dhe nje restorant ku gatuhen ne moment, poashtu aty do gjeni edhe pica!

Ky hotel ju ofron mundeson parking te mjaftueshem si jashte dhe brenda tij!

Performanca e sherbimit , korektesia dhe atmosfera qe mbizoteron aty terheq cdo dite kliente te ri!

Eshte i hapur 24 ore dhe ndodhet ne rrugen kryesore prane doganes ne Bllate

Per rezervime kontaktoni ne kete numer cel: +355693531777

Adresa ne google map

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button