Bare dhe RestoranteDibra MarketingInformacion TuristikPërditshmëriPeshkopiReklameVisit Diber

“Bar Drini” në Arras të Dibrës

Share

Nese doni qe keto dite te nxehta vere te kalojne sa me bukur dhe fresket ju sugjerojme Bar Veror Drini tek ura qe te lidhe me fshatin Arras

Bar Drini???? poshte Urës së Arrësit eshte nje ambjent shume i kendshem ku do gjeni sherbim teper korekt dhe me produkte qe serviren ne moment duke filluar nga pijet freskuese deri tek mishi qe sillet prej bagetive te Radomires dhe qe piqet ne prush!

Lumi Drin te ofron momente te paperseritshme dhe si i tille e meriton nje ndalese pikerisht tek ky bar veror ku here pas here do shijoni dhe vendet apostofat per tu lare qe te ofron zona pereth ketij lumit!

 

Nese jeni ne kerkim te dicka qe te ben te fikesh telefonin dhe te kalosh momente nostalgjike ju duhet te frekuentoni pikerisht kete bar veror!

Aty keni edhe cadra ku privacia, ritmi i muzikes dhe shija e ushqimit jane nje kombimin shume i mire per te harruar zhurmen dhe monotonine e qytetit!

Relax⛱️ Birre???? Mish???? Muzike???? dhe shume te tjera!

 

Follow ne instagram Bar Drini

Per rezervime kontoni ne kete numer :  0685252777

Adresa: Tek Ura e Arrasit vetem 10 min larg nga Peshkopia

Adresa ne google map:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button