Aktualitet dhe Lajme

Aksident tragjik në Rrugën e Kombit, vdes polici! Disa persona të plagosur

Share

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit ku për pasojë ka ndërruar jetë punonjësi i policisë në Mirditë, Gëzim Lazdri ndërsa janë plagosur disa të tjerë.

Mësohet se dy makina janë përplasur njëra me tjetën në aksin Rubik-Rrëshen.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Lajmi do të përditësohet së shpjeti…
Huazuar nga portali Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button